„STIHL“ taurėje triumfavo Gelgaudiškio komandos

Kovo 1 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės Keturvalakių mokyklos-daugiafunkciame centre įvyko tradicinis penktasis miestelių futbolo turnyras „STIHL taurė 2015”, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš trijų savivaldybių: Šakių (FK “Gelgaudiškis” ir GFK “Jaunimo Imperija” ), Marijampolės (Marijampols, Nartas, Skaisčiūnai), Vilkaviškio (Lakštučiai, Gižai, Keturvalakių ir Karklinių jungtinė komanda).

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Sužaidus rungtynes pogrupiuose, ketvirfinalyje, pusfinalyje paaiškėjo, kad mažajame finale varžysis Marijampolės ir Narto komandos, o dėl pagrindinio prizo kausis gelgaudiškiečiai.

Po įtemptų ir emocingų rungtynių Narto miestelio futbolininkai 5-4 įveikė marijampoliečius ir pasipuošė bronzos medaliais medaliais.

Rungtynėse dėl pirmos vietos dominavo Gelgaudiškio pirmoji komanda, kuri įveikė savo kraštiečius 5-3 ir laimėjo nugalėtojų taurę, kurią įsteigė „STIHL“ futbolo akademija.

Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Gabrielius Kamaitis iš Gelgaudiškio atstovavusį GFK “Jaunimo Imperija” komandą. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Narto miestelio žaidėjas Mantas Raulynaitis pelnęs 13 įvarčių ir aplenkęs Ridą Martinkevičių (12 įvarčių) Donatą Roką (8 įvarčiai) iš Gelgaudiškio, Tomą Kronkaitį (9 įvarčiai) iš Marijampolės. Geriausi žaidėjai apdovanoti Masinio futbolo asociacijos kamuoliais.

Turnyrą organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius kartu su „STIHL“ futbolo akademija. Visoms rungtynėms teisėjavo Vilmantas Stankus, visų dalyvių sveikata rūpinosi medicinos seselė Irena Saldūnaitė.